Prohlížíte si: Zaměstnanci školy /


Kontakty

Základní škola a Mateřská škola Karolinka

Kobylská 250, 756 05 Karolinka
zobrazit na mapě

základní škola: 571 450 715

mateřská škola:571 420 371

ředitel: tel/fax 571 450 760

školní jídelna: 571 450 556

školní družina : 703 498 997

e-mail ZŠ : zskarolinka@vs.inext.cz

e-mail MŠ : materskaskolakarolinka@seznam.cz

Napište nám

Kalendář akcí

« Prosinec/2018 »
Po Út St Čt So Ne
1 2
3

Okresní kolo ve florbalu mladších žáků

Sportovní hala Na Lapači od 9 hodin.

4

Ukázkové hodiny pro rodiče žáků 1. třídy

Ukázkové hodiny Českého jazyka a Matematiky od 8 do 10,40 hodin.

5 6

Přijde letos Mikuláš?

...uvidíme.

7 8 9
10 11

Okrskové kolo ve vybíjené

Mladší žáci, ZŠ a MŠ Karolinka od 9 hodin.

12

Za poznáním dávných předků

Exkurze žáků 6. třídy do Planetária v Olomouci.

13

Okrskové kolo ve vybíjené

Mladší žákyně, ZŠ Halenkov od 9 hodin.

Vánoční pásmo

Pro žáky MŠ a 1.a 2.třídy připravila ZUŠ Karolinka. Od 8 hodin v sále ZUŠ.

14 15 16
17 18 19 20 21 22

Vánoční prázdniny

23

Vánoční prázdniny

24

Vánoční prázdniny

25

Vánoční prázdniny

26

Vánoční prázdniny

27

Vánoční prázdniny

28

Vánoční prázdniny

29

Vánoční prázdniny

30

Vánoční prázdniny

31

Vánoční prázdniny

Anketa

K čemu nejčastěji ve volném čase využíváš počítač? Jen tak surfuji po netu
Ke hraní her
K chatování přes sociální sítě
K poslechu hudby
K výuce
Za jiným účelem

Zaměstnanci školy

Vedení základní a mateřské školy

Mgr. Petr Šrámek

ředitel školy

M - Tv

Mgr. Milan Minarčík

zástupce ředitele školy

koordinátor ICT

Ch- Inf

Lenka Bambuchová

vedoucí učitelka MŠ

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. Vlasta Pončíková

1. stupeň - TU 3. třída

Mgr. Karin Davídková

1. stupeň - TU 1. třída
   LOGOPEDIE
   vedoucí MS 1. stupně

Mgr. Blanka Kristianová

1. stupeň - TU 2. třída

Mgr. Ján Takács

1. stupeň - TU 4. třída
   školní metodik prevence

Mgr. Eva Orságová

1. stupeň - TU 5. třída

Mgr. Alena Ondrušová

2. stupeň - TU 6. třída
   výchovný poradce
   Čj - Aj - Ov

Mgr. Bohumila Václavíková

2. stupeň
   Čj – Nj - Vv

Mgr. Marta Klimentová

2. stupeň - D - Vv - Pč d

Mgr. Anna Haasová

2. stupeň - TU 7. třída
   Aj - Ov
   vedoucí PK Aj
   koordinátorka ŠVP

Mgr. Jaromír Konvička

2. stupeň - TU 9. třída
   Z - Tv

Mgr. Eva Kašparová

2. stupeň - Př - Rv - Pč chl

Mgr. Ondřej Cícha

2. stupeň - TU - 8. třída
   M - F
   kroužek LEGO MINDSTORMS

Mgr. Dušan Šimala

Náboženství

Alena Tomková

2. stupeň - Hudební výchova

Hana Bělíčková

asistentka pedagoga

Dana Vachalová

učitelka MŠ

Jarmila Kretíková

učitelka MŠ

Kristýna Eggerová

učitelka MŠ

Lenka Štvrtecká

učitelka MŠ

Věra Šipulová

učitelka MŠ

Školní družina

Lenka Šuláková

vychovatelka 1. odd.

Mgr. Daniel Hanzel

vychovatel 2. odd.
   asistent pedagoga

Provozní pracovníci

Jana Třetinová

ekonomický zástupce ŘŠ

Radmila Děčková

vedoucí školního stravování

Milena Borošová

vedoucí kuchařka

Simona Čotková

kuchařka

Ludmila Pavelková

kuchařka - MŠ

Simona Obšivačová

kuchařka

Monika Drozdová

kuchařka

Karla Šuláková

kuchařka - MŠ

Evžen Mynář

školník - údržbář

Eva Mikulenková

uklízečka

Pavla Kopcová

uklízečka

Martina Zajíčková

uklízečka

Olga Kysučanová

uklízečka - MŠ

Marie Pekařová

pracovnice provozu - MŠ

 



Soubory: