Prohlížíte si: Fotogalerie / Školní rok 2009/2010 / Taneční "Věneček" /

Hlavní menu:

EU peníze školám 1

Taneční "Věneček"

Závěrečnému ukončení tanečních hodin předcházelo osm lekcí , ve kterých jsme se pod vedením taneční mistrové paní Šmigurové naučili nejen dvanáct tanců, ale dozvěděli jsme se také, jak se máme chovat ve společnosti.Taneční hodiny navštěvovali žáci 8. ročníku a obou 9. tříd. Některým chlapcům to dělalo zpočátku potíže. Každou středu jsme se od rána těšili, co nového se budeme učit, jak nám tanec půjde a zda se nám přitom nezapletou nohy. Vůbec jsme si nebyli jistí a obávali jsme se trapasu před svými rodiči a kamarády. Nastal očekávaný den, pátek 4. prosince. Ještě před zahájením jsme se sešli ve Valašském národním divadle a všechny tance jsme si zopakovali.  Tance v našem provedení se líbily všem přítomným, rodičům, kamarádům, ale i našim učitelům. V průběhu večera vystoupili i tanečníci ze Vsetína. V závěru oficiální části zvolili přítomní nejlepší taneční pár – Marianu Frydrychovou s Tomášem Hegrem. Byli opravdu nejlepší. No a pak následovala volná zábava do půlnoci. Moc se nám tam všem líbilo.

Kolektiv 9. AB