Prohlížíte si: Fotogalerie / Školní rok 2010/2011 / Recitační soutěž - školní kolo /


O škole

Hlavní menu:

Důležité odkazy

 

 

              EU peníze školám 1
             
 Ovoce do škol
    

Kontakty

Základní škola a Mateřská škola Karolinka

Kobylská 250, 756 05 Karolinka
zobrazit na mapě

základní škola:  571 450 715

mateřská škola:571 420 371

ředitel: tel/fax 571 450 760

školní jídelna: 571 450 556

                      737 240 873

školní družina : 703 498 997

datová schránka: 69r7ry9

e-mail ZŠ : zskarolinka@vs.inext.cz

e-mail MŠ : materskaskolakarolinka@seznam.cz

Napište nám

Kalendář akcí

« Prosinec/2019 »
Po Út St Čt So Ne
1
2

Druhé kolo florbalové ligy

Sportovní hala Na Lapači ve Vsetíně od 8,30 hodin.

3 4 5 6

Přijde k nám Mikuláš?

7 8
9 10 11 12

Exkurze do filmových ateliérů ve Zlíně

Žáci 7.. třídy.

13 14 15
16 17 18 19

Beseda o Srí Lance

Beseda o Srí Lance s cestovateli manžely Špillarovými v sále ZUŠ pro žáky 6. - 9. třídy od 10 hodin.

20 21

Vánoční prázdniny

22

Vánoční prázdniny

23

Vánoční prázdniny

24

Vánoční prázdniny

25

Vánoční prázdniny

26

Vánoční prázdniny

27

Vánoční prázdniny

28

Vánoční prázdniny

29

Vánoční prázdniny

30

Vánoční prázdniny

31

Vánoční prázdniny

Anketa

K čemu nejčastěji ve volném čase využíváš počítač? Jen tak surfuji po netu
Ke hraní her
K chatování přes sociální sítě
K poslechu hudby
K výuce
Za jiným účelem

Recitační soutěž - školní kolo

Ve čtvrtek 10. 2. 2011 proběhlo školní kolo recitační soutěže. Zúčastnilo se jí 37 recitátorů, kteří  byli  rozděleni do 5 kategorií podle ročníků. Jejich výkony hodnotila porota složená z vyučujících 1. stupně a učitelů českého jazyka.

Z každé kategorie postupují děti, které se umístily na 1. a 2. místě v jednotlivých kategoriích do okrskového kola, které se koná dne 3. 3. 2011 ve Vsetíně.

Všechny recitátory za jejich krásné básničky a účast v soutěži chválíme a všem postupujícím gratulujeme!


O. kategorie – 1. třída

1. Jan Zvěřina                     M. Kratochvíl – Tlumočnice Mici

2. Martin Krutílek                 J. Slíva – Ze života trpaslíků

3. Matěj Koňařík                  M. Kratochvíl – Nové hry

 

I.  kategorie – 2. a  3. třída

1.  Jindřiška  Jochcová         K. V. Rais – Motýli  (3. tř.)

2.  Jakub  Čech                    Zd. Svěrák – Klouzačka (3. tř.)

3.  Jan  Krabica                      N. Zimová – Mazlíček   (2. tř.)

 

II.  kategorie – 4. a 5. třída

1.  Martina  Jochcová           K. V. Rais – Jarní (5. tř.)

2.  Filip  Morávek                 M. Černík – Vzpomínka na pravěké doby…  (4. tř.)

3.  Adéla  Šuláková              Nejkrásnější pes    (4. tř)

 

III. kategorie – 6. a 7. třída

1.  Iva  Píšková                   Vl. Vysockij – Píseň o kamarádovi  (7. tř.)

2.  Lucie  Martinátová          E. Frynta – Koťata   (6. tř.)

3.  Tereza  Matochová         E. Frynta – Velryby  (6. tř.)

 

IV. kategorie – 8. a 9. třída

1.  Jesika  Fohlerová           M. Macourek – Pavouk  (8. tř.)

2.  Zuzana  Kretíková          M. Macourek – Žirafa (8. tř.)

3.  Vítězslav  Jílek               M. Macourek – Chřestýš  (8. tř.)



Soubory: