Prohlížíte si: Zaměstnanci školy /


Kontakty

Základní škola a Mateřská škola Karolinka

Kobylská 250, 756 05 Karolinka
zobrazit na mapě

základní škola:  571 450 715

mateřská škola:571 420 371

ředitel: tel/fax 571 450 760

školní jídelna: 571 450 556

                      737 240 873

školní družina : 703 498 997

datová schránka: 69r7ry9

e-mail ZŠ : zskarolinka@vs.inext.cz

e-mail MŠ : materskaskolakarolinka@seznam.cz

Napište nám

Kalendář akcí

« Říjen/2019 »
Po Út St Čt So Ne
1

Exkurze žáků 9. třídy na Úřad práce ve Vsetíně

2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14

Exkurze na vsetínskou hvězdárnu

Žáci 6. třídy.

15 16

Technický jarmark ve Vsetíně

Technický jarmark + návštěva vsetínských firem, žáci 8. a 9.. třídy.

17

Okrskové kolo v sálové kopané chlapců

ZŠ Hovězí od 9,00 hodin.

18 19 20
21 22 23 24

Prezentace středních škol na Vsetíně

Dům kultury, žáci 9.třídy.

25 26 27
28

Podzimní prázdniny

Státní svátek

V Česku si 28. října připomínáme státním svátkem vznik Československa v roce 1918.

29

Podzimní prázdniny

30

Podzimní prázdniny

31

Anketa

K čemu nejčastěji ve volném čase využíváš počítač? Jen tak surfuji po netu
Ke hraní her
K chatování přes sociální sítě
K poslechu hudby
K výuce
Za jiným účelem

Zaměstnanci školy

Vedení základní a mateřské školy

Mgr. Petr Šrámek

ředitel školy

M - Tv

Mgr. Milan Minarčík

zástupce ředitele školy

koordinátor ICT

Ch- Inf

Lenka Bambuchová

vedoucí učitelka MŠ

Pedagogičtí pracovníci

Mgr. Vlasta Pončíková

1. stupeň - TU 1. třída

Mgr. Karin Davídková

1. stupeň - TU 2. třída
   LOGOPEDIE
   vedoucí MS 1. stupně

Mgr. Blanka Kristianová

1. stupeň - TU 3. třída

Mgr. Ján Takács

1. stupeň - TU 5. třída
   školní metodik prevence

Mgr. Eva Orságová

1. stupeň - TU 4. třída

Mgr. Alena Ondrušová

2. stupeň - TU 7. třída
   výchovný poradce
   Čj - Aj - Ov

Mgr. Bohumila Václavíková

2. stupeň
   Čj – Nj - Vv

Mgr. Marta Klimentová

2. stupeň - D - Vv - Ov - Pč d

Mgr. Anna Haasová

2. stupeň - TU 8. třída
   Aj - Ov
   vedoucí PK Aj
   koordinátorka ŠVP

Mgr. Jaromír Konvička

2. stupeň - TU 6. třída
   Z - Tv

Mgr. Eva Kašparová

2. stupeň - Př - Rv - Pč chl

Mgr. Ondřej Cícha

2. stupeň - TU - 9. třída
   M - F
   kroužek LEGO MINDSTORMS

Markéta Špalková

katechetka - Náboženství

Alena Tomková

2. stupeň - Hudební výchova

Hana Bělíčková

asistentka pedagoga

Dana Vachalová

učitelka MŠ

Jarmila Kretíková

učitelka MŠ

Kristýna Eggerová

učitelka MŠ

Lenka Štvrtecká

učitelka MŠ

Věra Šipulová

učitelka MŠ

Školní družina

Lenka Šuláková

vychovatelka 1. odd.

Hana Bělíčková

vychovatelka 2. odd.

Provozní pracovníci

Eva Zbránková

ekonomický zástupce ŘŠ

Marie Pekařová

administrativa, pokladna

Radmila Děčková

vedoucí školního stravování

Milena Borošová

vedoucí kuchařka

Simona Čotková

kuchařka

Ludmila Pavelková

kuchařka - MŠ

Simona Obšivačová

kuchařka

Monika Drozdová

kuchařka

Karla Šuláková

kuchařka - MŠ

Evžen Mynář

školník - údržbář

Eva Mikulenková

uklízečka

Pavla Kopcová

uklízečka

Martina Zajíčková

uklízečka

Olga Kysučanová

uklízečka - MŠ

 



Soubory: